ODCHOVY

Vrh "D"z Brdských lesůVrh "C"z Brdských lesů

D.O.B. 21.10.2021

Maminkou tohoto vrhu bude naše Jolla, která bude mít štěňátka po druhé. Vybrala jsem pro ní mladého, krásného a velmi nadějného psa z Itálie a věřím, že dohromady to zafunguje a dají nám zdravá, krásná a výstavně i pracovně vyvážená štěňátka.

D.O.B. 8.8.2019

Maminkou tohoto vrhu bude tříletá fenka z našeho prvního vrhu "J" - Jinxy. Tuto fenku mám s její paničkou Markétou ve spolumajitelství. Štěňátka tedy bude mít doma Markéta, ale budou narozena pod naší chovatelskou stanicí a já si na celý průběh březosti a poté odchovu štěňat pečlivě dohlédnu.

Vrh "B" z Brdských lesů

D.O.B. 4.6.2019

Věřím, že naše Jolla a fešák Sako nám dají krásná, zdravá a výstavně i pracovně nadějná štěňátka. Jolla bude maminkou poprvé, tak doufám, že vše bude probíhat, tak jak má, a o štěňátka se bude pečlivě starat.

Vrh "A"z Brdských lesů

D.O.B. 23.6.2018

Tento vrh je již druhým vrhem naší fenky Ellis, ale jelikož teprve tento vrh jsme zapsali pod naší vlastní chovatelskou stanici, museli jsme ho zapsat jako vrh "A". 

Vrh "J" 

od Ivanského jezera

D.O.B. 24.2.2016

Náš první vrh jsme odchovali pod chovatelskou stanicí "od Ivanského jezera" a za velké podpory Jindřišky Klíchové. Bylo to pro nás všechno nové a byli jsme moc rádi, že nám Jindřiška předala cenné zkušenosti a pomohla nám se vším, co se štěňátky přišlo. Jsem jí za to moc vděčná.