Zkouškový víkend

17.06.2019

Díky tomu, že Jollinka je stále skvělá máma a mám podporu i ostatních členů rodiny, mohla jsem uplynulý víkend strávit s naší Ellinkou v lese a na louce. Vydaly jsme se do nedalekého Kařezu na lesní a podzimní zkoušky. A nejde nemít radost, ikdyž sobota se podle představ úplně nevyvedla. Nastoupily jsme s Ellis k vykonání klubových lesních zkoušek, které byly kvůli teplotám daleko přes 30 stupňů velmi náročné. Vypadly jsme na předposlední disciplíně, na barvě, Elli už byla unavená, stopu ztrácela a už nebyla ani tak nadšená z práce. Nedalo se nic dělat, ikdyž jinak pracovala moc hezky a spolehlivě.

V neděli ráno další extrém, teploty padly téměř o 20 stupňů níže a příjezd na další zkoušku byl vyšperkován provazy vody, které se na nás řinuly z nebe :-D ale pro práci pejsků to bylo rozhodně lepší počasí. Elli pracovala perfektně a dopadlo to nad očekávání :-D

Klubové podzimní zkoušky, Kařez
Dolce Ellis od Ivanského jezera "U" - 2. místo, CACT, CCT ❤🏆🥈

Sešla se super parta lidí, kteří si přáli a vzájemně se podporovali a se kterými jsem strávila opět dva nezapomenutelné dny, a kvůli kterým se do Kařeza tak ráda vracím. Moc ráda jsem všechny viděla, případně poznala nové tváře a moc všem zúčastněným gratuluji ke všem výsledkům. 

Jsem na Ellinku moc pyšná, na zkoušky jsme se nikterak nepřipravovaly, vše zvládla po týdnech kdy ani nebylo moc vycházek, takže určitě s menší fyzičkou, protože vše se teď točí kolem miminek a na posledních zkouškách byla před rokem a půl. Víme kde máme drobné mezery, které určitě ještě vypilujeme, protože v srpnu nás čekají zkoušky přinášení retrieverů :-)