Těšíme se na další štěňátka!

25.06.2019

Dnes se s vámi konečně můžu podělit o další radostnou zprávu! V naší chovatelské stanici přivítáme doufám další štěňátka! Maminkou by měla být sestřička naší Jolly, Jinxy, domácím jménem Angie, kterou mám s její paničkou Markétou Doležalovou ve spolumajitelství. Angie je nakrytá a my doufáme, že za týden bude potvrzena březost i od pana doktora. Zatím to ale podle chování Angie vypadá, že štěňátka v bříšku opravdu nosí!

Štěňátka nebudeme mít přímo u nás doma, vychovávat je budou u Angie doma (v obci Konice kousek od Prostějova a Olomouce), ale já její paničce Markétě věřím, a vím, že se štěňátka budou mít jako v bavlnce a Markéta udělá vše pro to, aby do rodin odcházela parádně vymazlená štěňátka. Já se na ně také moc těším a budu se na ně jezdit pravidelně dívat! Jsem moc šťastná, že se naše psí rodina rozroste o další černá klubíčka štěstí a věřím že i o další partu správně pofletěných páníčků, paniček a rodin, které těmto štěňátkům najdeme. 

Více informací o tomto vrhu naleznete zde. Štěňátka by se měla narodit na začátku měsíce srpna a do rodin by pak měla odcházet na začátku měsíce října. Na štěňátka z tohoto vrhu přijímáme rezervace.