Světová výstava psů 2021

01.10.2021

Jelikož už několik let jezdím s psíma holkama po výstavách, tak jsem si samozřejmě vysnila pár akcí, kam bych se alespoň jednou chtěla podívat! A jedním takovým snem byla třeba světová nebo evropská výstava. Když oznámili na rok 2021 světovou výstavu v Brně, zajásala jsem, že to je blízko a pojedeme. Jenže ještě letos v lednu nikdo nevěděl co bude v září/říjnu, tak jsem ani já takhle daleko neplánovala a nakonec si účast rozmýšlela až úplně na poslední chvíli. To už ale bylo v plánu krytí Jollinky, Ellinka veteránka, ale panička si sen splnit i tak chtěla, a tak  přihlásila Ellinku veteránku alespoň pro tu účast.

Elli během léta vyběhala rovnou Českého veterán šampiona, byla ve skvělé kondici a tak jsem si říkala, že úplnou ostudu neuděláme. A neudělaly! Ellinka za poslední rok úplně otočila, v kruhu lítala na všech výstavách jako vítr a ne jinak tomu bylo i na té světové. Porazila své dvě soupeřky, zvítězila ve své kategorii a paní rozhodčí z Rakouska se její temperament tak líbil, že se s námi chtěla i vyfotit. Ellinka tak získala titul "Světový vítěz veteránů 2021" a já jsem na tu mojí šedobradou holčičku neskutečně pyšná a vděčná tam nahoru, že jí mám!

Světová výstava psů, Brno, 1.10.2021, rozhodčí C. Berchtold /A

VChCZ ChCZ Dolce Ellis od Ivanského jezera "U" (m: Agira od Princezny Kačenky, o: Torpedos the Best of Dreams), 8,5 years - veteran class - Excelent 1, WORLD VETERAN WINNER 2021