Skoro po roce zase na výstavy!

06.07.2021

Ne že bychom ten rok od poslední výstavy s psíma holkama nic nedělali, ale doba byla trochu jiná, tak jsme si užívali obyčejné dny, procházkovali a využili čas zase k jiným aktivitám. 

Ale výstavní absťák už byl velký, tak jsme využili červencové sváteční dny k tour de výstavy :-) První den jsme vyrazili na oblastní výstavu loveckých plemen, holky se po té pauze krásně předvedly, panička se ujistila, že ještě nepatří ani jedna z nás do starého železa a dokonce jsem měla premiéru ve vystavování malého welsh špringer španěla. Druhý den jsme se přesunuli do Královic a zúčastnili se již podruhé krásné klubové výstavy Pink show.

Ellinka si zaběhala poprvé ve veteránské kategorii a zejména na klubové výstavě sklízela úspěchy, neboť se stala druhým nejkrásnějším veteránem výstavy! Navíc má tím pádem našlápnuto pro získání titulu Český Veteran Šampion, takže se asi ještě někde ukážeme :-) Jsem moc šťastná, že po tom všem, co má za sebou, je ve vynikající kondici, stále veselá a vrtící a páni rozhodčí to náležitě ocenili. 

Jollča se naopak poprvé předvedla ve třídě vítězů a ani ona se neztratila, dokonce rozhodčím nevadí ani její chybějící zoubky, takže asi ještě nějakou tu výstavu taky zvládne.

Opět se v Královicích ukázal náš oblíbený odchovanec z vrhu J - Jouky. Který sklidil mnoho pochvalných slov a dokonce to vypadalo, že jsme mu na výstavě našli nevěstu :-D

A mě samotné se plní další sen - že mi přátelé a známí svěřují své miláčky do kruhu a já je předvádím. Za to jsem opravdu moc vděčná a vážím si toho.

Po oba dny jsme se také setkali s mnoha přáteli, které jsme dlouho neviděli. Jednoduše řečeno - dny využity beze zbytku.


5.7. Oblastní výstava loveckých plemen, Červený hrádek u Jirkova, rozhodčí O. Dolejšová

Interessante Jolla od Ivanského jezera, tř. vítězů - V1, VT, OV

Dolce Ellis od Ivanského jezera, tř. vetránů - V1, VT 

Handling - welššpringršpaněl - Artie Cotton Candy Bohemia, 6m, tř. dorostu - VN1


6.7. Klubová výstava Pink show 2021, rozhodčí Grzegorz Weron (PL)

Jouky od Ivanského jezera, tř. pracovní - V1, CAC, CC

Interessante Jolla od Ivanského jezera, tř. vítězů - V2, Res. CAC

Dolce Ellis od Ivanského jezera, tř. vetránů - V1, BOV, Res. VETERAN BIS

Handling: 

Ike od Hradu Valdek, tř mladých - V2

Finley Amyflatt, tř. otevřená - VD

Gaby od Hradu Valdek, tř. pracovní - V3