O víkendu se dělo spoustu věcí!

24.06.2019

Včera, v neděli 23.6., se určitě slavilo na několika místech najednou. Náš vrh "A" totiž včera slavil své první narozeniny. Ten rok utekl tááááááák rychle a z malých myšek už jsou velcí kluci a holky. Přejeme Bartikovi, Bernymu, Benjimu, Poppy, Delfince, Berrynce, Brigitte, Baily a Lauře, aby byli i další rok hlavně zdraví a užívali si radosti se svými rodinami! S odstupem času jsem ráda, jaké rodiny jsem všem vybrala, protože všichni naši odchovanci se mají báječně, stali se právoplatnými členy svých rodin, tak jak to má být. 

Dalším důvodem k oslavě bylo včera složení psí maturity našeho odchovance z vrhu "J", který se svou paničkou úspěšně složil retrívří maturitu. Jsem na oba velmi pyšná a věřím, že tento krok je jen posune a pracovat nepřestanou.

OVVR Popůvky u Brna, 23.6.2019
Interessante Jonex od Ivanského jezera, I. cena, 231b. 

A také bych měla zmínit naše flatí miminka, která neuvěřitelně rychle rostou! Všichni už atakují hranici 1,5kg a tak jsme se včera rozhodli, že už maličko ulevíme mamince Jollince a zkusíme, jak jim bude chutnat mlíčko z misky :-) Poprvé ho vyzkoušeli jen někteří, ale myslím, že jim chutnalo a že si brzo zvyknou, že dobrota nepoteče jen mamce z cecíků :-)