Klubová výstava Brno - Žebětín a trénink

27.05.2019

Uplynulý víkend jsme strávili nejprve na klubové výstavě retrieverů v Brně - Žebětíně a posléze v Brně a u nás v Brdech na trénincích loveckých dovedností. 

Sobota, 25.5., Klubová výstava retrieverů, Brno - Žebětín, judge Ann Christin Johansson (SWE)

Interesante Jonex od Ivanského jezera, tř. otevřená - V2 (3)
Interessante Jinxy od Ivanského jezera "Angie", tř. otevřená - V1, CAC, CC (5), splnění všech podmínek pro uchovnění
Dolce Ellis od Ivanského jezera "U", tř. pracovní - V1, CAC, CC (2)

Jsem na ty moje pesany moc pyšná, že opět obstáli v konkurenci klubové výstavy a od paní rozhodčí mají všichni krásné posudky. Taktéž si cením si slov paní rozhodčí, která pochválila vysokou úroveň FCR v ČR obecně 😍

Odpoledne jsem vzala Jonexe a Angie na trénink, abych viděla jak na tom jsou a jak jsou připraveni na letošní zkouškovou sezónu. Jonexe sice čekají teprve OVVR, ale věřím, že je zvládne na výbornou a posléze pokoří i další lovecké zkoušky. Angie už se chystá na podzimní zkoušky, které s trochou tréninku určitě zvládne také.

V neděli za námi přijel ještě brácha Jouky s paničkou, kteří letos také půjdou podzimní zkoušky. Jsou myslím na dobré cestě, aby to zvládli na jedničku.

Jsem moc ráda, že jsem mohla za jediný víkend vidět 3 naše "děti" z vrhu "J", to jak s nimi jejich paničky pracují a jsem tak strašně ráda, jak jim to společně jde. Kéž bych takové páníčky sehnala i našemu letošnímu vrhu!!!