Flatí smečka :-)

14.04.2016

Štěňátka od poslední zprávy zase vyrostla a naučila se spousty nových věcí! Je to až neuvěřitelné, na co všechno denodenně přicházejí :-) Za posledních deset dní například zjistili:

- že noviny, na které mají v bedně čůrat se dají rozkousat na dva miliony malinkých kousíčků, které se paničce bezvadně sbírají :-)

- že milují se rochnit v kůře v záhonech paničky

- že tam kde kůra není se dá skvěle hrabat! I v kůře se dá hrabat!

- že když vlezou za tůje okolo plotu, tak to parádně šustí a je tam schovaných velká spousta báječných věcí!

- že když panička zacinká o kovovou misku, zaručeně nese něco dobrého k snědku a je nutné přiběhnout ze všech koutů zahrady :-)

- že když panička zapíská a zavolá "miminka", tak taky stojí za to všeho nechat a přiběhnout, protože zaručeně bude mít nějakou mňamku :-)

- že když kdykoliv v průběhu noci pořádně a sborově zařvou, tak panička vstane a přijde je zkontrolovat a pohladit :-) (tuto vlastnost panička nemá zrovna v lásce! :-D

- že když do misky na vodu strčí větší část tělíčka než tlamičku a u toho se různě tetelí, tak to báječně cáká na všechny bráchy a ségry :-)

- že když nás panička a páníček naší maminky vezmou ven na travičku, tak se máme hned vyčůrat a nejlépe i vykakat, abysme potřebu pak nedělali ve své bedýnce v obýváků. Ikdyž nehoda se ještě občas nějaká stane.

- že tomu bílému, co chodí po zahradě, je lepší se vyhnout (naše bílá kočka se nenechá jen tak vtáhnout do hry :-D

- že když se rozběhneme každý do jiného kouty zahrady, tak panička začne parádně pobíhat, volat nás a je s ní v tu chvíli parádní zábava :-)

- že panička moc nemá ráda, když jí lezeme do skalky a okusujeme právě vykvétající skalničky

- že když někdo přijde a má na nohou boty s tkaničkami, tak je největší zábava mu je okamžitě rozvázat! Třeba i 10x po sobě! :-)

- že se dá schovat pod zaparkované auto a panička nás pak chvilku nemůže najít. 

- že v misce na vodu, kterou máme na zahradě se dá parádně koupat a přihlížející se nám kvůli tomu smějí. Když to samé děláme v obýváku, tak už se tak nesmějou :-D

- že je parádní se přetahovat mezi sebou nebo mamkou Ellis o jakoukoliv hračku na zahradě. - že umíme štěkat a vrčet tak, že panička nadskakuje ze sedačky.

- že se umíme mezi sebou prát tak, že má panička strach, že si vzájemně ublížíme :-)

- že když nás panička a páníček chtějí pochytat a odnést ze zahrady do naší bedny v obýváku, tak je nejlepší zdrhnout od nich co nejdál, aby se trochu prošli, když nás tak nutně potřebují chytit! :-) 

- a že i přes ty všechny lumpárny nás mají všichni strašně moc rádi a my je za to vždycky oblízneme, jak nejlépe dokážeme! 

Také jsme štěňátka zase po nějaké době zvážili a nestačili jsme zírat! :-) Přesně v 7 týdnech vážili Jouky a Joker 5,3kg, Jonex a Jasper 4,9kg a holky Jinxy a Jolla 4,7kg. Jsou to už pěkní cvalíci :-) a už parádně papají granulky, které si povezou i do svých nových domovů. Chodí se na ně už koukat rodina a známí a také se potkali kromě maminky Ellis s několika jinými pejsky. Nejvíc si ale stejně vyhrají mezi sebou nebo s mamkou Ellis, která se s nimi moc ráda přetahuje o cokoliv. Je na ně milá, ale zatím pokaždé vyhraje :-) A na závěr několik fotek ze sedmého týdne života našich štěňátek. A zde jsou fotky od naší kamarádky Vendulky, která s námi i s Fibem strávila fajn den :-)